Wyszukaj połączenie kolejowe z Ciechanów do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 81 zł
Czas podróży 6 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 15:08
Ostatni odjazd 07:59
Odległość 108 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Ciechanów do Włocławek

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od CiechanówX do Włocławek. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety na pociąg z Ciechanów do Włocławek?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Ciechanów do Włocławek za 81 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 94,15 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Ciechanów do Włocławek?

Aby dostać się do Włocławek pociągiem, możesz polegać na PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Pociągi z Ciechanów do Włocławek

O której odjeżdżają pociągi do Włocławek i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 6 h 22 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Włocławek w ciągu 4 h 41 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Ciechanów o 15:08, a ostatni o 07:59.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Ciechanów do Włocławek?

Pociągi do Włocławek odjeżdzają z Ciechanów ze stacji Ciechanow Train Station i przyjeżdźają na stację Włocławek główny dworzec.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Włocławek z Ciechanów?

Jeśli chcesz pojechać do Włocławek z Ciechanów pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Włocławek na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Włocławek z Ciechanów, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 2 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 2 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.