Wyszukaj połączenie kolejowe z Czarnocin do Kęty

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Kęty

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 06:14
Ostatni odjazd: 19:34
Odległość 193km

Najtańsze bilety na pociąg z Czarnocin do Kęty na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Czarnocin do Kęty?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Czarnocin a Kęty.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Czarnocin do Kęty?

Pociągi z Czarnocin do Kęty


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie stacje obsługują trasę Czarnocin - Kęty?

Pociąg z Czarnocin odjeżdża ze stacji Wolbórka i przyjeżdża na stację Kęty.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Kęty z Czarnocin: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Kęty z Czarnocin pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kęty na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Czarnocin do Kęty, każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 5 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kęty?

Pierwszy pociąg do Kęty odjeżdzą o 06:12, a ostatni o 19:12. Podróż trwa średnio 7 hours and 13 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Kęty w 6 hours and 5 minutes.