Wyszukaj połączenie kolejowe z Częstochowa do Gliwice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gliwice

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32,76 zł
Czas podróży 2 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 06:57
Ostatni odjazd 20:28
Odległość 64 km

Najtańsze bilety na pociąg z Częstochowa do Gliwice na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od CzęstochowaX do Gliwice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Częstochowa do Gliwice?

Bilety na pociąg z Częstochowa do Gliwice kosztują średnio 40,36 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 32,76 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Częstochowa do Gliwice?

Aby dostać się do Gliwice pociągiem, możesz polegać na Rozklad and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Pociągi z Częstochowa do Gliwice

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Częstochowa do Gliwice?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gliwice w 1 h 22 min, ale średnio zabiera to 2 h 40 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gliwice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Gliwice odjeżdzają z Czestochowa główny dworzec, Czestochowa Train Station and Czestochowa-Stradom i przyjeżdżają na stację Gliwice Train Station.

Na krótkich dystansach, takich jak między Częstochowa oraz Gliwice, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Gliwice z Częstochowa: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 3 połączeń kolejowych do Gliwice z Częstochowa. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń kolejowych z Częstochowa do Gliwice. Zauważ, że wśród nich jest 2 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.