Wyszukaj połączenie kolejowe z Częstochowa do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 92
Pierwszy odjazd: 04:31
Ostatni odjazd: 23:04
Odległość 60km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Częstochowa do Katowice

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od CzęstochowaX do Katowice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Pociągi z Częstochowa do Katowice: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Częstochowa a Katowice oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Częstochowa do Katowice?

Cena biletu Częstochowa - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
9 zł Więcej Więcej Więcej 4 zł Więcej Więcej
19 zł Więcej Więcej Więcej 11 zł Więcej Więcej

Pociągi z Częstochowa do Katowice


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Katowice?

Pociągi do Katowice mogą odjeżdzać z Częstochowa, Częstochowa Aniołów or Częstochowa Stradom i przyjeżdżać na stację Katowice, Katowice Załęże or Katowice Ligota.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Katowice z Częstochowa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Częstochowa pociągiem, dziennie dostępnych jest 92 połączeń. Zauważ, że trasy 16 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 92 połączeń kolejowych z Częstochowa do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 76 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 16 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Pierwszy pociąg do Katowice odjeżdzą o 04:01, a ostatni o 23:01. Podróż trwa średnio 4 hours and 5 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Katowice w 1 hour and 27 minutes.