• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Częstochowa do Łódź

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Przez Pociąg

Jutro

Przez Pociąg

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Łódź


Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Częstochowa do Łódź na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Częstochowa do Łódź w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Częstochowa do Łódź?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Częstochowa do Łódź za 28,65 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Łódź kosztują około 32,88 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Częstochowa do Łódź?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług PKP and POLREGIO, świadczącego usługi na trasie Częstochowa - Łódź.

szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,15 zł
Czas podróży 2 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd 15:54
Ostatni odjazd 18:45
Odległość 109 km

Cena biletu Częstochowa - Łódź dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Jutro
Za 2 dni
Za 3 dni
Za 4 dni
Za 5 dni
Za 6 dni
32 zł
Więcej
32 zł
Więcej
Więcej
32 zł
32 zł
36,23 zł
Więcej
28 zł
Więcej
Więcej
36,23 zł
31,70 zł
12,47 zł
Więcej
13,60 zł
Więcej
Więcej
13,60 zł
Więcej
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 2 h 21 min
Czestochowa Train Station - Łódź - Widzew
04:56 - 07:17
29,15 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 2 h 31 min
Czestochowa Train Station - Łódź - Widzew
05:34 - 08:05
29,15 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 2 h 35 min
Czestochowa Train Station - Łódź - Widzew
07:00 - 09:35
29,15 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 2 h 20 min
Czestochowa Train Station - Łódź - Widzew
12:40 - 15:00
29,15 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 2 h 24 min
Czestochowa Train Station - Łódź - Widzew
15:54 - 18:18
29,15 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 2 h 32 min
Czestochowa Train Station - Łódź - Widzew
16:44 - 19:16
29,15 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 2 h 31 min
Czestochowa Train Station - Łódź - Widzew
18:45 - 21:16
29,15 zł

O której odjeżdżają pociągi do Łódź i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Łódź odjeżdzą o 05:48, a ostatni o 18:45. Podróż trwa średnio 5 h 10 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Łódź w 1 h 45 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Częstochowa do Łódź?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z Czestochowa główny dworzec and Czestochowa Train Station, który przyjeżdża na stację Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Częstochowa oraz Łódź jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Łódź z Częstochowa: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 6 połączeń kolejowych do Łódź z Częstochowa. Zauważ, że wśrod nich jest 6 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli podróżujesz z Częstochowa do Łódź, dostepnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wszystkie 6 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Logo