Wyszukaj połączenie kolejowe z Częstochowa do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź
z 7,15 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,22 zł
Czas podróży 2 h 34 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd 05:07
Ostatni odjazd 19:18
Odległość 109 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Częstochowa do Łódź na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Częstochowa do Łódź w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Częstochowa do Łódź?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Częstochowa do Łódź za 30,78 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Łódź kosztują około 32,92 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Częstochowa do Łódź?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, PKP and POLREGIO, świadczącego usługi na trasie Częstochowa - Łódź.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
32,41 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
13,60 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Częstochowa do Łódź

O której odjeżdżają pociągi do Łódź i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Łódź odjeżdzą o 02:49, a ostatni o 19:18. Podróż trwa średnio 2 h 30 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Łódź w 1 h 25 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Częstochowa do Łódź?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z Czestochowa główny dworzec and Czestochowa Train Station, który przyjeżdża na stację Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Częstochowa oraz Łódź jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Łódź z Częstochowa: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 7.5 połączeń kolejowych do Łódź z Częstochowa. Zauważ, że wśrod nich jest 6.5 połączeń bezpośrednich i 1 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli podróżujesz z Częstochowa do Łódź, dostepnych jest 7.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 6.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.