Wyszukaj połączenie kolejowe z Częstochowa do Rybnik

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 37 zł
Czas podróży 4 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 09:52
Ostatni odjazd 22:21
Odległość 88 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Częstochowa do Rybnik

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Częstochowa do Rybnik?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Częstochowa do Rybnik za 37 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 43,08 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Częstochowa do Rybnik?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, PKP and POLREGIO, świadczącego usługi na trasie Częstochowa - Rybnik.

Pociągi z Częstochowa do Rybnik

O której odjeżdżają pociągi do Rybnik i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 4 h 23 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Rybnik w ciągu 2 h 52 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Częstochowa o 09:52, a ostatni o 22:21.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Rybnik?

Możesz pojechać pociągiem do Rybnik z Czestochowa Train Station, który przyjeżdża na stację Rybnik Train Station.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Częstochowa do Rybnik jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Częstochowa pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Częstochowa do Rybnik, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.