Wyszukaj połączenie kolejowe z Dębica do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 36 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 04:11
Ostatni odjazd: 15:46
Odległość 74km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Dębica do Rudnik nad Sanem

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Dębica do Rudnik nad Sanem?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Dębica a Rudnik nad Sanem oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Dębica do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Dębica do Rudnik nad Sanem


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Rudnik nad Sanem i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Rudnik nad Sanem z Dębica, który przyjeżdża na stację Rudnik N. Sanem.

Ile połączeń z Dębica do Rudnik nad Sanem jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rudnik nad Sanem z Dębica pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rudnik nad Sanem na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Dębica do Rudnik nad Sanem, każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 6 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Rudnik nad Sanem?

Pierwszy pociąg do Rudnik nad Sanem odjeżdzą o 04:10, a ostatni o 15:10. Podróż trwa średnio 3 hours and 37 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Rudnik nad Sanem w 2 hours and 12 minutes.