Wyszukaj połączenie kolejowe z Drezdenko do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Łódź

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 07:04
Ostatni odjazd: 22:56
Odległość 275km

Tanie bilety na pociąg z Drezdenko do Łódź na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Drezdenko do Łódź: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Drezdenko a Łódź oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Drezdenko do Łódź?

Pociągi z Drezdenko do Łódź


Podróż między Drezdenko oraz Łódź jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Drezdenko do Łódź?

Pociągi do Łódź mogą odjeżdzać z Nowe Drezdenko i przyjeżdżać na stację Łódź Żabieniec.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Drezdenko?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Drezdenko pociągiem, dziennie dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Łódź z Drezdenko, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 19 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 19 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Drezdenko do Łódź?

Pierwszy pociąg do Łódź odjeżdzą o 07:07, a ostatni o 22:07. Podróż trwa średnio 7 hours and 19 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w ciagu 6 hours and 18 minutes.