Wyszukaj połączenie kolejowe z Drzewica do Nowy Sącz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 3 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 07:57
Ostatni odjazd: 20:24
Odległość 204km

Najtańsze bilety na pociąg z Drzewica do Nowy Sącz na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Nowy Sącz. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Drzewica do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Drzewica do Nowy Sącz?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Drzewica - Nowy Sącz.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Drzewica do Nowy Sącz?

Pociągi z Drzewica do Nowy Sącz


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Drzewica do Nowy Sącz?

Pociąg z Drzewica odjeżdża ze stacji Drzewica i przyjeżdża na stację Nowy Sącz.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Nowy Sącz z Drzewica: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Nowy Sącz z Drzewica pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Nowy Sącz na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Drzewica do Nowy Sącz, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Nowy Sącz i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Nowy Sącz odjeżdzą o 07:07, a ostatni o 20:07. Podróż trwa średnio 10 hours and 27 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Nowy Sącz w 9 hours and 48 minutes.