Wyszukaj połączenie kolejowe z Ełk do Białystok

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 2 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 14
Pierwszy odjazd: 13:42
Ostatni odjazd: 21:25
Odległość 94km

Tanie bilety na pociąg z Ełk do Białystok na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Białystok. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Ełk do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Ełk do Białystok?

Aby dostać się do Białystok pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Ełk do Białystok?

Pociągi z Ełk do Białystok


Podróż między Ełk oraz Białystok jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Ełk do Białystok?

Możesz pojechać pociągiem do Białystok z Ełk, który przyjeżdża na stację Białystok Wiadukt or Białystok.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Białystok z Ełk?

Jeśli chcesz pojechać do Białystok z Ełk pociągiem, dziennie dostępnych jest 14 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Białystok na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

, Jeśli chcesz podróżować do Białystok z Ełk, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 14 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 8 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 6 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Ełk do Białystok?

Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdzą o 13:11, a ostatni o 21:11. Podróż trwa średnio 4 hours and 4 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Białystok w ciagu 1 hour and 18 minutes.