Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Elbląg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd: 04:52
Ostatni odjazd: 21:32
Odległość 54km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gdańsk do Elbląg

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Gdańsk do Elbląg w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Gdańsk do Elbląg: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Gdańsk - Elbląg.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Gdańsk do Elbląg?

Cena biletu Gdańsk - Elbląg dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł Więcej 21 zł Więcej 43 zł Więcej Więcej
4 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Gdańsk do Elbląg


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Gdańsk oraz Elbląg jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Gdańsk do Elbląg?

Pociąg z Gdańsk odjeżdża ze stacji Gdańsk Główny or Gdańsk Oliwa i przyjeżdża na stację Elbląg.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Elbląg z Gdańsk?

Dostępnych jest 22 połączeń kolejowych do Elbląg z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 16 połączeń bezpośrednich i 6 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz podróżować do Elbląg z Gdańsk, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 22 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 6 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 16 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Elbląg?

Średnia długość podróży to 1 hour and 23 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Elbląg w ciągu 1 hour and 5 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Gdańsk o 05:10, a ostatni o 21:10.