Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 153
Pierwszy odjazd: 04:13
Ostatni odjazd: 22:42
Odległość 410km

Tanie bilety na pociąg z Gdańsk do Kielce na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Gdańsk do Kielce w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Gdańsk do Kielce?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Gdańsk - Kielce.

Ile kosztują bilety na pociąg z Gdańsk do Kielce?

Cena biletu Gdańsk - Kielce dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
47,04 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 49,09 zł Więcej

Pociągi z Gdańsk do Kielce


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Kielce?

Pociągi do Kielce odjeżdzają z Gdańsk Orunia or Gdańsk Oliwa i przyjeżdżają na stację Kielce or Kielce Herbskie.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kielce z Gdańsk?

Dostępnych jest 153 połączeń kolejowych do Kielce z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 3 połączeń bezpośrednich i 150 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 153 połączeń kolejowych z Gdańsk do Kielce. Zauważ, że wśród nich jest 150 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Gdańsk do Kielce i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Kielce zabiera średnio 8 hours and 49 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 6 hours and 54 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:09, a ostatni wyjeżdża z Gdańsk o 22:09.