Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź
z 16,97 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 54 zł
Czas podróży 5 h 38 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 13:34
Ostatni odjazd 19:14
Odległość 294 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Gdańsk do Łódź na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Łódź. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Gdańsk do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Gdańsk do Łódź?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Gdańsk do Łódź za 54 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 77,57 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Gdańsk do Łódź?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Gdańsk a Łódź oferowane przez Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
89,02 zł 76,94 zł 86 zł 77 zł Więcej Więcej 77 zł
32,88 zł 45,35 zł 44,22 zł 43,08 zł Więcej Więcej 40,81 zł

Pociągi z Gdańsk do Łódź

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Gdańsk do Łódź?

Pierwszy pociąg do Łódź odjeżdzą o 05:35, a ostatni o 19:14. Podróż trwa średnio 6 h 17 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Łódź w 3 h 24 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Gdańsk do Łódź?

Pociąg z Gdańsk odjeżdża ze stacji Gdansk Glówny, Gdańsk Główny and Gdańsk Główny railway station i przyjeżdża na stację Lódz Widzew, Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew.

Podróż między Gdańsk oraz Łódź jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Łódź z Gdańsk: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 6 połączeń kolejowych do Łódź z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 4.5 połączeń bezpośrednich i 1.5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli podróżujesz z Gdańsk do Łódź, dostepnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wszystkie 4.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.