Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 49 min
Połączenia dla każdego dnia 96
Pierwszy odjazd: 04:23
Ostatni odjazd: 21:57
Odległość 294km

Tanie bilety na pociąg z Gdańsk do Łódź na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Gdańsk do Łódź w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Gdańsk do Łódź?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Gdańsk a Łódź oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Gdańsk do Łódź?

Cena biletu Gdańsk - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
45 zł50 zł Więcej 33 zł Więcej Więcej 45 zł
42,72 zł51,27 zł34,17 zł51,27 zł34,17 zł Więcej 34,17 zł
Więcej 7 216,59 zł Więcej 297,59 zł1 580,92 zł Więcej 362,85 zł

Pociągi z Gdańsk do Łódź


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Podróż między Gdańsk oraz Łódź jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Gdańsk do Łódź?

Pociąg z Gdańsk odjeżdża ze stacji Gdańsk Orunia, Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Oliwa or Gdańsk Główny i przyjeżdża na stację Łódź Kaliska, Łódź Żabieniec or Łódź Widzew.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Gdańsk?

Dostępnych jest 50 połączeń kolejowych do Łódź z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 41 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Łódź z Gdańsk, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 50 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 41 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Gdańsk do Łódź?

Średnia długość podróży to 8 hours and 19 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Łódź w ciągu 5 hours and 15 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Gdańsk o 05:06, a ostatni o 21:06.