Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Lublin

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 47 min
Połączenia dla każdego dnia 83
Pierwszy odjazd: 02:29
Ostatni odjazd: 23:50
Odległość 434km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Gdańsk do Lublin na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Gdańsk do Lublin?

Aby dostać się do Lublin pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Gdańsk do Lublin?

Cena biletu Gdańsk - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
291 zł Więcej Więcej Więcej 276 zł153 zł165 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 86 zł66 zł

Pociągi z Gdańsk do Lublin


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Lublin?

Pociągi do Lublin odjeżdzają z Gdańsk ze stacji Gdańsk Orunia or Gdańsk Główny i przyjeżdźają na stację Lublin Północny or Lublin.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Lublin z Gdańsk: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Lublin z Gdańsk pociągiem, dziennie dostępnych jest 83 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 83 połączeń kolejowych z Gdańsk do Lublin. Zauważ, że wśród nich jest 80 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Lublin?

Pierwszy pociąg do Lublin odjeżdzą o 06:07, a ostatni o 23:07. Podróż trwa średnio 9 hours and 5 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Lublin w 6 hours and 10 minutes.