Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Poznań

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 96
Pierwszy odjazd: 04:52
Ostatni odjazd: 21:02
Odległość 244km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gdańsk do Poznań

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Poznań. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Gdańsk do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Gdańsk do Poznań?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Gdańsk a Poznań.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Gdańsk do Poznań?

Cena biletu Gdańsk - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 30 zł

Pociągi z Gdańsk do Poznań


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Podróż między Gdańsk oraz Poznań jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Poznań i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Poznań mogą odjeżdzać z Gdańsk Wrzeszcz or Gdańsk Główny i przyjeżdżać na stację Poznań Wschód or Poznań Garbary.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Poznań z Gdańsk: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 13 połączeń kolejowych do Poznań z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 11 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Poznań na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Poznań z Gdańsk, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 13 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 11 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Poznań?

Pierwszy pociąg do Poznań odjeżdzą o 05:01, a ostatni o 20:01. Podróż trwa średnio 9 hours and 14 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Poznań w 3 hours and 59 minutes.