Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 96
Pierwszy odjazd: 04:52
Ostatni odjazd: 21:02
Odległość 244km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gdańsk do Poznań

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Poznań. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Gdańsk do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Gdańsk do Poznań?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad and SBB, oferujący połączenia między Gdańsk a Poznań.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Gdańsk do Poznań?

Cena biletu Gdańsk - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł26 zł Więcej Więcej 26 zł26 zł Więcej

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Podróż między Gdańsk oraz Poznań jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Poznań i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Poznań mogą odjeżdzać z Gdańsk Oliwa, Gdańsk Orunia, Gdańsk Wrzeszcz or Gdansk Glówny i przyjeżdżać na stację Poznań Wschód, Poznań Główny, Poznań Garbary or Poznan Glówny.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Poznań z Gdańsk: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 34 połączeń kolejowych do Poznań z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 9 połączeń bezpośrednich i 11 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Poznań na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Poznań z Gdańsk, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 34 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 11 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 9 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Poznań?

Pierwszy pociąg do Poznań odjeżdzą o 05:01, a ostatni o 21:01. Podróż trwa średnio 8 hours and 52 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Poznań w 3 hours and 59 minutes.