Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Rzeszów

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Rzeszów

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 56 min
Połączenia dla każdego dnia 66
Pierwszy odjazd: 00:29
Ostatni odjazd: 22:44
Odległość 531km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gdańsk do Rzeszów

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od GdańskX do Rzeszów. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Gdańsk do Rzeszów?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Gdańsk - Rzeszów.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Gdańsk do Rzeszów?

Cena biletu Gdańsk - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
73 zł Więcej Więcej 92 zł Więcej 83 zł Więcej
156 zł Więcej Więcej 154 zł Więcej 153 zł Więcej

Pociągi z Gdańsk do Rzeszów


Przy tak długiej podróży, rozważ również lot samolotem, który niekoniecznie musi być droższą opcją. Nie tylko skrócisz sobie odległość, ale również będziesz mógł spędzić więcej czasu w Rzeszów.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Gdańsk do Rzeszów?

Możesz pojechać pociągiem do Rzeszów z Gdańsk Oliwa, który przyjeżdża na stację Rzeszów Załęże.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Rzeszów z Gdańsk: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 66 połączeń kolejowych do Rzeszów z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 6 połączeń bezpośrednich i 60 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rzeszów na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Rzeszów z Gdańsk, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 66 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 60 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 6 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Rzeszów?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w 9 hours and 40 minutes, ale średnio zabiera to 12 hours and 8 minutes.