Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Słupsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Słupsk

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 46 min
Połączenia dla każdego dnia 25
Pierwszy odjazd: 04:15
Ostatni odjazd: 22:29
Odległość 105km

Tanie bilety na pociąg z Gdańsk do Słupsk na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Gdańsk do Słupsk w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Gdańsk do Słupsk?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Gdańsk a Słupsk oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Gdańsk do Słupsk?

Pociągi z Gdańsk do Słupsk


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie stacje obsługują trasę Gdańsk - Słupsk?

Pociągi do Słupsk mogą odjeżdzać z Gdańsk Orunia or Gdańsk Główny i przyjeżdżać na stację Słupsk.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Słupsk z Gdańsk?

Dostępnych jest 25 połączeń kolejowych do Słupsk z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 6 połączeń bezpośrednich i 19 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Słupsk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 25 połączeń kolejowych z Gdańsk do Słupsk. Zauważ, że wśród nich jest 19 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 6 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Gdańsk do Słupsk?

Podróż pociągiem do Słupsk zabiera średnio 5 hours and 16 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:03, a ostatni wyjeżdża z Gdańsk o 21:03.