Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Suwałki

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 96,76 zł
Czas podróży 11 h 44 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 00:08
Ostatni odjazd 22:30
Odległość 280 km

Najtańsze bilety na pociąg z Gdańsk do Suwałki na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Gdańsk do Suwałki?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Gdańsk do Suwałki za jedyne 95 zł, podczas gdy średnia cena to 121,50 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Gdańsk do Suwałki?

Aby dostać się do Suwałki pociągiem, możesz polegać na Rozklad and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Pociągi z Gdańsk do Suwałki

Ile zajmuje podróż z Gdańsk do Suwałki i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Suwałki odjeżdzą o 13:41, a ostatni o 22:30. Podróż trwa średnio 12 h 38 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Suwałki w 7 h 51 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Gdańsk do Suwałki?

Możesz pojechać pociągiem do Suwałki z Gdańsk Główny, który przyjeżdża na stację Suwalki Train Station.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Podróż między Gdańsk oraz Suwałki jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Suwałki z Gdańsk: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Suwałki z Gdańsk pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Gdańsk do Suwałki, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.