Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Toruń

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Toruń

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h
Połączenia dla każdego dnia 133
Pierwszy odjazd: 07:17
Ostatni odjazd: 23:02
Odległość 149km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Gdańsk do Toruń

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Gdańsk do Toruń w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Gdańsk do Toruń?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Gdańsk - Toruń.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Gdańsk do Toruń?

Cena biletu Gdańsk - Toruń dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
13 zł21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
26 zł26 zł Więcej 26 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Gdańsk do Toruń


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Toruń?

Pociągi do Toruń odjeżdzają z Gdańsk ze stacji Gdańsk Główny i przyjeżdźają na stację Toruń Miasto.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Toruń z Gdańsk?

Jeśli chcesz pojechać do Toruń z Gdańsk pociągiem, dziennie dostępnych jest 133 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Toruń na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Toruń z Gdańsk, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 133 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 133 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Gdańsk do Toruń i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Toruń odjeżdzą o 07:04, a ostatni o 23:04. Podróż trwa średnio 7 hours and 12 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Toruń w 3 hours and 17 minutes.