Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Wałbrzych

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Wałbrzych

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 38 min
Połączenia dla każdego dnia 109
Pierwszy odjazd: 06:01
Ostatni odjazd: 23:43
Odległość 429km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Gdańsk do Wałbrzych

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Wałbrzych. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Gdańsk do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Gdańsk do Wałbrzych?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Gdańsk a Wałbrzych.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Gdańsk do Wałbrzych?

Pociągi z Gdańsk do Wałbrzych


Podróż między Gdańsk oraz Wałbrzych jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Gdańsk do Wałbrzych?

Pociągi do Wałbrzych odjeżdzają z Gdańsk ze stacji Gdańsk Główny i przyjeżdźają na stację Wałbrzych Główny or Wałbrzych Szczawienko.

Ile połączeń z Gdańsk do Wałbrzych jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 109 połączeń kolejowych do Wałbrzych z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 96 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Wałbrzych na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Gdańsk do Wałbrzych, każdego dnia dostępnych jest 109 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 96 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Gdańsk do Wałbrzych?

Podróż pociągiem do Wałbrzych zabiera średnio 10 hours and 36 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 7 hours and 50 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:07, a ostatni wyjeżdża z Gdańsk o 23:07.