Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 34 min
Połączenia dla każdego dnia 91
Pierwszy odjazd: 04:59
Ostatni odjazd: 21:48
Odległość 191km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Gdańsk do Włocławek na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Włocławek. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Gdańsk do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Gdańsk do Włocławek?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Gdańsk a Włocławek.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Gdańsk do Włocławek?

Pociągi z Gdańsk do Włocławek


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Na krótkich dystansach, takich jak między Gdańsk oraz Włocławek, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Gdańsk do Włocławek?

Możesz pojechać pociągiem do Włocławek z Gdańsk Wrzeszcz, który przyjeżdża na stację Brzezie.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Włocławek z Gdańsk?

Jeśli chcesz pojechać do Włocławek z Gdańsk pociągiem, dziennie dostępnych jest 91 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Włocławek na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 91 połączeń kolejowych z Gdańsk do Włocławek. Zauważ, że wśród nich jest 82 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Włocławek?

Pierwszy pociąg do Włocławek odjeżdzą o 05:10, a ostatni o 21:10. Podróż trwa średnio 6 hours and 41 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Włocławek w 3 hours and 56 minutes.