Pociąg Gliwice - Częstochowa ceny od 45,21 zł

Rozpocząć z
45,21 zł
Odkryć

Gliwice do Częstochowa przez pociąg

Podróż z Gliwice do Częstochowa przez pociąg wynosi 63,92 km i zajmuje 2 godz. i 32 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:35, a ostatnim o 22:05. Możliwe jest podróżowanie z Gliwice do Częstochowa przez pociąg za jedyne 45,21 zł lub aż 102,43 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 45,21 zł.

Najniższa cena45,21 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 32 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena45,21 zł
Wyzsza cena102,43 zł
Pierwszy wyjazd05:35
Ostatni wyjazd22:05
Dystans63,92 km
OdjazdGliwice
PrzyjazdCzęstochowa
Przewoźnicy

Pociąg Bilety od Gliwice do Częstochowa

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Gliwice do Częstochowa na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Gliwice do Częstochowa?

Średnia cena biletów kolejowych z Gliwice do Częstochowa to 69,51 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Gliwice do Częstochowa kosztują około 45,21 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Gliwice do Częstochowa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Gliwice - Częstochowa.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Częstochowa?

Pierwszy pociąg do Częstochowa odjeżdża o 05:35, a ostatni o 22:05. Aby dostać się z Gliwice do Częstochowa pociągiem, będziesz potrzebował 2 godz. i 32 min. Podróż pociągiem do Częstochowa zabiera średnio 2 godz. i 32 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 godz. i 35 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:35, a ostatni wyjeżdża z Gliwice o 22:05.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Częstochowa?

Pociągi do Częstochowa odjeżdzają z Gliwice ze stacji i przyjeżdźają na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Częstochowa z Gliwice?

Dostępnych jest 3 połączeń kolejowych do Częstochowa z Gliwice. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Częstochowa z Gliwice? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli chcesz podróżować do Częstochowa z Gliwice, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 3 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Gliwice do Częstochowa

Tanie bilety pociąg od Gliwice do Częstochowa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Gliwice do Częstochowa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Gliwice do Częstochowa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Gliwice do Częstochowa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Gliwice do Częstochowa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Gliwice do Częstochowa

Najtańsze bilety kolejowe Gliwice - Częstochowa można znaleźć już za 12,29 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 46,45 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 86,23 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Częstochowa

Podróżując pociągiem do Częstochowa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie PKP od Gliwice do Częstochowa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Gliwice do Częstochowa przez train.
Udogodnienia PKP
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check

Gliwice do Częstochowa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
4.47kg
Autobus
4.79kg
Lot
12.78kg
Samochód
10.23kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Gliwice do Częstochowa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Gliwice a Częstochowa wynoszą 4.47kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Gliwice a Częstochowa? Podróżując pociągiem między Gliwice a Częstochowa, zaoszczędzisz 8.31kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.32kg w porównaniu z autobusem i 5.76kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Gliwice do Częstochowa?
Bilet pociąg z Gliwice do Częstochowa to 69,51 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 45,21 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Gliwice do Częstochowa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Gliwice do Częstochowa, to 45,21 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Gliwice a Częstochowa przez pociąg?
Gliwice do Częstochowa to 63,92 km.
Jak długo trwa pociąg między Gliwice a Częstochowa?
Gliwice do Częstochowa to średnio 2 godz. i 32 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 35 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Gliwice na Częstochowa?
Gliwice do Częstochowa ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Gliwice do Częstochowa?
Najwcześniejszy pociąg od Gliwice do Częstochowa rozpoczyna się pod adresem 05:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Gliwice do Częstochowa?
Najnowszy pociąg od Gliwice do Częstochowa odchodzi o 22:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Gliwice do Częstochowa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 45,21 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Gliwice do Częstochowa?
Istnieje średnio 1 z Gliwice, aby przejść do Częstochowa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Gliwice a Częstochowa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Gliwice a Częstochowa to 1 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Gliwice do Częstochowa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Gliwice a Częstochowa.
Jakie są emisje CO2 dla Gliwice do Częstochowa przez pociąg?
Podróż pociąg z Gliwice do Częstochowa generuje 4.47kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Gliwice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Gliwice

Trasy międzynarodowe z Gliwice i okolic

Inne miejsca docelowe z Gliwice

Główne połączenia kolejowe do Częstochowa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy