Wyszukaj połączenie kolejowe z Gliwice do Częstochowa

Rozpocząć z
5,34 zł
Odkryć
Nasi partnerzy Najlepszy sposób na znalezienie i porównanie biletów na pociągi, autobusy, wspólne przejazdy i samoloty. Współpracujemy z ponad 100 partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny na rynku.
references references references references references references references references references references

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć

Najtańsze bilety na pociąg z Gliwice do Częstochowa na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Gliwice do Częstochowa?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Gliwice do Częstochowa za 5,34 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 58,48 zł.Pociągi z Gliwice do Częstochowa: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, PKP and POLREGIO na trasie kolejowej Gliwice - Częstochowa.

Gliwice do Częstochowa przez pociąg

Najlepsza cena 5,34 zł
Czas podróży 4 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 00:43
Ostatni odjazd 21:59
Odległość 64 km
Odjazd Gliwice
Przyjazd Częstochowa
Przewoźnicy Rozklad, PKP, POLREGIO

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
3
Przewoźnicy
3
Cena minimalna
5,34 zł
Cena maksymalna
126,09 zł

Gliwice - Częstochowa

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

O której odjeżdżają pociągi do Częstochowa i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Częstochowa odjeżdzą o 00:43, a ostatni o 21:59. Podróż trwa średnio 4 h 23 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Częstochowa w ciagu 1 h 38 min.

Jakie stacje obsługują trasę Gliwice - Częstochowa?

Pociągi do Częstochowa mogą odjeżdzać z Gliwice Train Station and Gliwice Central Bus Station i przyjeżdżać na stację Czestochowa główny dworzec, Czestochowa Train Station and Czestochowa.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile połączeń z Gliwice do Częstochowa jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Częstochowa z Gliwice pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń kolejowych z Gliwice do Częstochowa. Zauważ, że wśród nich jest 2 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback