Wyszukaj połączenie kolejowe z Gliwice do Katowice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 60
Pierwszy odjazd: 02:19
Ostatni odjazd: 23:03
Odległość 25km

Najtańsze bilety na pociąg z Gliwice do Katowice na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Gliwice do Katowice?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Gliwice - Katowice.

Ile kosztują bilety na pociąg z Gliwice do Katowice?

Pociągi z Gliwice do Katowice


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Gliwice odjeżdża ze stacji Gliwice Łabędy or Gliwice Kuźnica i przyjeżdża na stację Katowice Załęże.

Ile połączeń z Gliwice do Katowice jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 60 połączeń kolejowych do Katowice z Gliwice. Zauważ, że wśrod nich jest 7 połączeń bezpośrednich i 53 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Katowice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 60 połączeń kolejowych z Gliwice do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 53 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 7 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Pierwszy pociąg do Katowice odjeżdzą o 04:04, a ostatni o 21:04. Podróż trwa średnio 1 hour and 47 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Katowice w 46 minutes.