Wyszukaj połączenie kolejowe z Gliwice do Katowice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 60
Pierwszy odjazd: 02:19
Ostatni odjazd: 23:03
Odległość 25km

Najtańsze bilety na pociąg z Gliwice do Katowice na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Gliwice do Katowice?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Gliwice - Katowice.

Ile kosztują bilety na pociąg z Gliwice do Katowice?

Cena biletu Gliwice - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
4,23 zł Więcej 4,23 zł Więcej 6,37 zł4,23 zł Więcej

Pociągi z Gliwice do Katowice


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Gliwice odjeżdża ze stacji Gliwice, Gliwice Kuźnica or Gliwice Łabędy i przyjeżdża na stację Katowice Ligota, Katowice Brynów, Katowice Załęże or Katowice.

Ile połączeń z Gliwice do Katowice jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 36 połączeń kolejowych do Katowice z Gliwice. Zauważ, że wśrod nich jest 5 połączeń bezpośrednich i 21 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Katowice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 36 połączeń kolejowych z Gliwice do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 21 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 5 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Pierwszy pociąg do Katowice odjeżdzą o 04:04, a ostatni o 22:04. Podróż trwa średnio 1 hour and 16 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Katowice w 48 minutes.