Wyszukaj połączenie kolejowe z Gliwice do Rybnik

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 15,91 zł
Czas podróży 4 h 27 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 03:33
Ostatni odjazd 22:47
Odległość 24 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gliwice do Rybnik

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Rybnik. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Gliwice do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Gliwice do Rybnik?

Średnia cena biletów kolejowych z Gliwice do Rybnik to 32,70 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Gliwice do Rybnik kosztują około 15,91 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Gliwice do Rybnik?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad and PKP, świadczącego usługi na trasie Gliwice - Rybnik.

Pociągi z Gliwice do Rybnik

O której odjeżdżają pociągi do Rybnik i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Rybnik zabiera średnio 4 h 27 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:33, a ostatni wyjeżdża z Gliwice o 22:47.

Jakie stacje obsługują trasę Gliwice - Rybnik?

Pociągi do Rybnik odjeżdzają z Gliwice ze stacji Gliwice Train Station i przyjeżdźają na stację Rybnik Train Station.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rybnik z Gliwice?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Rybnik z Gliwice. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych z Gliwice do Rybnik. Zauważ, że wśród nich jest 4 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.