Wyszukaj połączenie kolejowe z Gliwice do Zabrze

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zabrze

Szczegóły podróży

Czas podróży :min min
Połączenia dla każdego dnia 13
Pierwszy odjazd: 00:28
Ostatni odjazd: 23:29
Odległość 8km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gliwice do Zabrze

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Gliwice do Zabrze?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Gliwice a Zabrze oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Gliwice do Zabrze?

Pociągi z Gliwice do Zabrze


Podróż między Gliwice oraz Zabrze jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Gliwice do Zabrze?

Pociągi do Zabrze mogą odjeżdzać z Gliwice Łabędy or Gliwice Kuźnica i przyjeżdżać na stację Zabrze.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Zabrze z Gliwice: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Zabrze z Gliwice pociągiem, dziennie dostępnych jest 13 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zabrze na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 13 połączeń kolejowych z Gliwice do Zabrze. Zauważ, że wśród nich jest 9 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 4 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Gliwice do Zabrze?

Pierwszy pociąg do Zabrze odjeżdzą o 05:07, a ostatni o 21:07. Podróż trwa średnio 23 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Zabrze w 19 minutes.