Wyszukaj połączenie kolejowe z Głowno do Leżajsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 11 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 05:00
Ostatni odjazd: 18:00
Odległość 267km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Głowno do Leżajsk na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Głowno do Leżajsk?

Aby dostać się do Leżajsk pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Głowno do Leżajsk?

Pociągi z Głowno do Leżajsk


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Leżajsk i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Leżajsk mogą odjeżdzać z Głowno i przyjeżdżać na stację Leżajsk.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Leżajsk z Głowno?

Jeśli chcesz pojechać do Leżajsk z Głowno pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Leżajsk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Leżajsk z Głowno, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 7 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Głowno do Leżajsk i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 10 hours and 16 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Leżajsk w ciągu 6 hours and 39 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Głowno o 05:11, a ostatni o 18:11.