Wyszukaj połączenie kolejowe z Gniezno do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Gorzów Wielkopolski

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 44
Pierwszy odjazd: 01:59
Ostatni odjazd: 19:01
Odległość 160km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gniezno do Gorzów Wielkopolski

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Gniezno do Gorzów Wielkopolski: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Gniezno a Gorzów Wielkopolski oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Gniezno do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi z Gniezno do Gorzów Wielkopolski


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Na krótkich dystansach, takich jak między Gniezno oraz Gorzów Wielkopolski, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi do Gorzów Wielkopolski odjeżdzają z Gniezno i przyjeżdżają na stację Gorzów Wielkopolski Wieprzyce.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gorzów Wielkopolski z Gniezno?

Jeśli chcesz pojechać do Gorzów Wielkopolski z Gniezno pociągiem, dziennie dostępnych jest 44 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gorzów Wielkopolski na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 44 połączeń kolejowych z Gniezno do Gorzów Wielkopolski. Zauważ, że wśród nich jest 43 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Gniezno do Gorzów Wielkopolski i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Gorzów Wielkopolski odjeżdzą o 01:05, a ostatni o 19:05. Podróż trwa średnio 4 hours and 18 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gorzów Wielkopolski w 3 hours and 44 minutes.