Wyszukaj połączenie kolejowe z Gniezno do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 59 zł
Czas podróży 5 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 07:20
Ostatni odjazd 22:06
Odległość 155 km

Tanie bilety na pociąg z Gniezno do Łódź na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Łódź. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Gniezno do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Gniezno do Łódź?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Gniezno do Łódź za 59 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 81,13 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Gniezno do Łódź?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad and PKP, świadczącego usługi na trasie Gniezno - Łódź.

Pociągi z Gniezno do Łódź

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Gniezno do Łódź?

Pierwszy pociąg do Łódź odjeżdzą o 07:20, a ostatni o 22:06. Podróż trwa średnio 5 h 35 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w ciagu 4 h 34 min.

Jakie stacje obsługują trasę Gniezno - Łódź?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Gniezno ze stacji Gniezno Train Station i przyjeżdźają na stację Łódź - Kaliska and Łódź - Widzew.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Gniezno do Łódź jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Gniezno pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Gniezno do Łódź, każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.