Wyszukaj połączenie kolejowe z Gniezno do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Włocławek

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 33 zł
Czas podróży 3 h 43 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 03:17
Ostatni odjazd 15:11
Odległość 101 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gniezno do Włocławek

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od GnieznoX do Włocławek. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Gniezno do Włocławek?

Bilety na pociąg z Gniezno do Włocławek kosztują średnio 45,71 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 33 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Gniezno do Włocławek?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Gniezno - Włocławek.

Pociągi z Gniezno do Włocławek

Ile zajmuje podróż z Gniezno do Włocławek i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Włocławek odjeżdzą o 03:17, a ostatni o 15:11. Podróż trwa średnio 3 h 43 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Włocławek w 2 h 37 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Gniezno do Włocławek?

Pociągi do Włocławek odjeżdzają z Gniezno ze stacji Gniezno Train Station i przyjeżdźają na stację Włocławek główny dworzec.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Gniezno do Włocławek jest każdego dnia?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Włocławek z Gniezno. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Gniezno do Włocławek, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.