Wyszukaj połączenie kolejowe z Grodków do Reda

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Reda

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 44 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 05:10
Ostatni odjazd: 17:50
Odległość 439km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Grodków do Reda na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Grodków do Reda: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Grodków a Reda.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Grodków do Reda?

Pociągi z Grodków do Reda


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Grodków do Reda?

Pociągi do Reda mogą odjeżdzać z Grodków Śląski i przyjeżdżać na stację Reda Rekowo.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Reda z Grodków?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Reda z Grodków. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Reda na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Reda z Grodków, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 5 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Reda i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Reda zabiera średnio 10 hours and 58 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 9 hours and 3 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:12, a ostatni wyjeżdża z Grodków o 17:12.