Wyszukaj połączenie kolejowe z Hajnówka do Czernica

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Czernica

Szczegóły podróży

Czas podróży 14 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 07:42
Ostatni odjazd: 16:11
Odległość 474km

Najtańsze bilety na pociąg z Hajnówka do Czernica na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Czernica. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Hajnówka do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Hajnówka do Czernica?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Hajnówka a Czernica oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Hajnówka do Czernica?

Pociągi z Hajnówka do Czernica


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie stacje obsługują trasę Hajnówka - Czernica?

Pociągi do Czernica mogą odjeżdzać z Hajnówka i przyjeżdżać na stację Czernica Wrocławska.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Czernica z Hajnówka?

Jeśli chcesz pojechać do Czernica z Hajnówka pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Czernica na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Hajnówka do Czernica, każdego dnia dostępnych jest 7 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Hajnówka do Czernica?

Pierwszy pociąg do Czernica odjeżdzą o 07:01, a ostatni o 16:01. Podróż trwa średnio 14 hours and 37 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Czernica w 9 hours and 31 minutes.