Wyszukaj połączenie kolejowe z Jaworzno do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 51 min
Połączenia dla każdego dnia 56
Pierwszy odjazd: 04:19
Ostatni odjazd: 23:29
Odległość 19km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Jaworzno do Katowice

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od JaworznoX do Katowice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Jaworzno do Katowice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Jaworzno a Katowice oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety na pociąg z Jaworzno do Katowice?

Pociągi z Jaworzno do Katowice


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Katowice mogą odjeżdzać z Jaworzno Szczakowa or Jaworzno Ciężkowice i przyjeżdżać na stację Katowice Brynów or Katowice Załęże.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Katowice z Jaworzno: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 56 połączeń kolejowych do Katowice z Jaworzno. Zauważ, że wśrod nich jest 14 połączeń bezpośrednich i 42 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 56 połączeń kolejowych z Jaworzno do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 42 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 14 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Pierwszy pociąg do Katowice odjeżdzą o 04:01, a ostatni o 23:01. Podróż trwa średnio 2 hours and 49 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Katowice w 34 minutes.