Wyszukaj połączenie kolejowe z Jaworzno do Rybnik

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29 zł
Czas podróży 4 h 18 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 05:35
Ostatni odjazd 13:47
Odległość 54 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Jaworzno do Rybnik

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Jaworzno do Rybnik?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Jaworzno do Rybnik za 29 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Rybnik kosztują około 47,57 zł.

Pociągi z Jaworzno do Rybnik: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług PKP, świadczącego usługi na trasie Jaworzno - Rybnik.

Pociągi z Jaworzno do Rybnik

O której odjeżdżają pociągi do Rybnik i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 4 h 18 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Rybnik w ciągu 2 h 3 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Jaworzno o 05:35, a ostatni o 13:47.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Jaworzno do Rybnik?

Pociągi do Rybnik mogą odjeżdzać z Jaworzno - Szczakowa i przyjeżdżać na stację Rybnik Train Station.

Podróż między Jaworzno oraz Rybnik jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile połączeń z Jaworzno do Rybnik jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Jaworzno pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Jaworzno do Rybnik, każdego dnia dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 2 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.