Wyszukaj połączenie kolejowe z Kalisz do Siedlce

Rozpocząć z
33,88 zł
Odkryć
Nasi partnerzy Najlepszy sposób na znalezienie i porównanie biletów na pociągi, autobusy, wspólne przejazdy i samoloty. Współpracujemy z ponad 100 partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny na rynku.
references references references references references references references references references references

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć

Tanie bilety na pociąg z Kalisz do Siedlce na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Kalisz do Siedlce w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Kalisz do Siedlce?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Kalisz do Siedlce za jedyne 33,88 zł, podczas gdy średnia cena to 80,50 zł.Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kalisz do Siedlce?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Kalisz - Siedlce.

Kalisz do Siedlce przez pociąg

Najlepsza cena 33,88 zł
Czas podróży 33 h 7 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 08:09
Ostatni odjazd 14:45
Odległość 291 km
Odjazd Kalisz
Przyjazd Siedlce
Przewoźnicy Rozklad, PKP

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
3
Przewoźnicy
2
Cena minimalna
33,88 zł
Cena maksymalna
128,34 zł

Kalisz - Siedlce

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

O której odjeżdżają pociągi do Siedlce i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Siedlce odjeżdzą o 08:09, a ostatni o 14:45. Podróż trwa średnio 33 h 7 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Siedlce w 12 h 15 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kalisz do Siedlce?

Pociągi do Siedlce odjeżdzają z Kalisz ze stacji Kalisz Train Station i przyjeżdźają na stację Siedlce Train Station.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Siedlce z Kalisz?

Dostępnych jest 3 połączeń kolejowych do Siedlce z Kalisz. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Siedlce na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Siedlce z Kalisz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback