Wyszukaj połączenie kolejowe z Kalisz do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 70 zł
Czas podróży 6 h 4 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 01:29
Ostatni odjazd 22:07
Odległość 119 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kalisz do Włocławek na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Kalisz do Włocławek?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Kalisz do Włocławek za 70 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Włocławek kosztują około 86,25 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kalisz do Włocławek?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Kalisz a Włocławek oferowane przez PKP and POLREGIO.

Pociągi z Kalisz do Włocławek

Ile zajmuje podróż z Kalisz do Włocławek i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Włocławek w 4 h 5 min, ale średnio zabiera to 6 h 4 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Włocławek i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Włocławek odjeżdzają z Kalisz Train Station i przyjeżdżają na stację Włocławek główny dworzec.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Kalisz do Włocławek jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Włocławek z Kalisz pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Włocławek z Kalisz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.