Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Białystok

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Białystok

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 29 min
Połączenia dla każdego dnia 67
Pierwszy odjazd: 04:19
Ostatni odjazd: 23:25
Odległość 428km

Tanie bilety na pociąg z Katowice do Białystok na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Białystok. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Katowice do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Katowice do Białystok?

Aby dostać się do Białystok pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety na pociąg z Katowice do Białystok?

Cena biletu Katowice - Białystok dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej 153,86 zł Więcej Więcej

Pociągi z Katowice do Białystok


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Katowice - Białystok?

Pociągi do Białystok odjeżdzają z Katowice ze stacji Katowice Załęże or Katowice Brynów i przyjeżdźają na stację Białystok Bacieczki or Białystok.

Ile połączeń z Katowice do Białystok jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Białystok z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 67 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Katowice do Białystok, każdego dnia dostępnych jest 67 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Białystok?

Podróż pociągiem do Białystok zabiera średnio 15 hours and 31 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 8 hours and 4 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 07:05, a ostatni wyjeżdża z Katowice o 23:05.