Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Jaworzno

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Jaworzno

Szczegóły podróży

Czas podróży 2 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 52
Pierwszy odjazd: 03:16
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 19km

Najtańsze bilety na pociąg z Katowice do Jaworzno na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Katowice do Jaworzno w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Katowice do Jaworzno?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Katowice - Jaworzno.

Ile kosztują bilety na pociąg z Katowice do Jaworzno?

Pociągi z Katowice do Jaworzno


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Katowice oraz Jaworzno, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Katowice - Jaworzno?

Pociągi do Jaworzno odjeżdzają z Katowice ze stacji Katowice Brynów or Katowice Ligota i przyjeżdźają na stację Jaworzno Ciężkowice.

Ile połączeń z Katowice do Jaworzno jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Jaworzno z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 52 połączeń. Zauważ, że trasy 12 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Jaworzno z Katowice, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 52 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 40 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 12 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Jaworzno?

Pierwszy pociąg do Jaworzno odjeżdzą o 05:06, a ostatni o 21:06. Podróż trwa średnio 3 hours and 4 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Jaworzno w ciagu 56 minutes.