Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Nowy Sącz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Nowy Sącz

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 32
Pierwszy odjazd: 00:50
Ostatni odjazd: 23:34
Odległość 139km

Najtańsze bilety na pociąg z Katowice do Nowy Sącz na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KatowiceX do Nowy Sącz. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Katowice do Nowy Sącz?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Katowice a Nowy Sącz.

Ile kosztują bilety na pociąg z Katowice do Nowy Sącz?

Cena biletu Katowice - Nowy Sącz dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 21,38 zł34,21 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 51,23 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Katowice do Nowy Sącz


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Na krótkich dystansach, takich jak między Katowice oraz Nowy Sącz, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Katowice - Nowy Sącz?

Pociąg z Katowice odjeżdża ze stacji Katowice or Katowice Ligota i przyjeżdża na stację Nowy Sącz.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Nowy Sącz z Katowice?

Jeśli chcesz pojechać do Nowy Sącz z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 32 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Nowy Sącz na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Nowy Sącz z Katowice, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 32 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 28 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Nowy Sącz?

Podróż pociągiem do Nowy Sącz zabiera średnio 7 hours and 8 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 hours and 14 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:09, a ostatni wyjeżdża z Katowice o 23:09.