Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Piła

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Piła

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 68
Pierwszy odjazd: 00:38
Ostatni odjazd: 23:28
Odległość 358km

Tanie bilety na pociąg z Katowice do Piła na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Katowice do Piła?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Katowice - Piła.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Katowice do Piła?

Pociągi z Katowice do Piła


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Katowice do Piła?

Możesz pojechać pociągiem do Piła z Katowice Brynów, który przyjeżdża na stację Piła Kalina or Piła Podlasie.

Ile połączeń z Katowice do Piła jest każdego dnia?

Dostępnych jest 68 połączeń kolejowych do Piła z Katowice. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 68 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Katowice do Piła, każdego dnia dostępnych jest 68 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 68 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Piła?

Podróż pociągiem do Piła zabiera średnio 9 hours and 16 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 7 hours and 51 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:01, a ostatni wyjeżdża z Katowice o 23:01.