Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Rybnik

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Rybnik

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 18
Pierwszy odjazd: 04:17
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 39km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Katowice do Rybnik na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Katowice do Rybnik w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Katowice do Rybnik?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Katowice a Rybnik.

Ile kosztują bilety na pociąg z Katowice do Rybnik?

Pociągi z Katowice do Rybnik


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Na krótkich dystansach, takich jak między Katowice oraz Rybnik, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Katowice - Rybnik?

Pociągi do Rybnik odjeżdzają z Katowice ze stacji Katowice or Katowice Ligota i przyjeżdźają na stację Rybnik.

Ile połączeń z Katowice do Rybnik jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 18 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 18 połączeń kolejowych z Katowice do Rybnik. Zauważ, że wśród nich jest 9 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 9 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Katowice do Rybnik i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rybnik w 43 minutes, ale średnio zabiera to 1 hour and 6 minutes.