Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 56 min
Połączenia dla każdego dnia 101
Pierwszy odjazd: 05:14
Ostatni odjazd: 22:55
Odległość 468km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Katowice do Szczecin

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Katowice do Szczecin?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Katowice - Szczecin.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Katowice do Szczecin?

Cena biletu Katowice - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
44,82 zł Więcej 47,00 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
186,19 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 59,87 zł Więcej Więcej

Pociągi z Katowice do Szczecin


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Szczecin i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Katowice odjeżdża ze stacji Katowice Brynów i przyjeżdża na stację Szczecin Główny.

Ile połączeń z Katowice do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Szczecin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

, Jeśli chcesz podróżować do Szczecin z Katowice, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 10 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 6 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 4 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Katowice do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Szczecin zabiera średnio 10 hours and 37 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 7 hours and 25 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:10, a ostatni wyjeżdża z Katowice o 22:10.