Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Szczecin
z 18,46 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 57,55 zł
Czas podróży 8 h 33 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 00:45
Ostatni odjazd 20:06
Odległość 468 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Katowice do Szczecin

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Katowice do Szczecin?

Bilety na pociąg z Katowice do Szczecin kosztują średnio 77,23 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 57,55 zł.

Pociągi z Katowice do Szczecin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Szczecin pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
83 zł 83,72 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
63,49 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Katowice do Szczecin

O której odjeżdżają pociągi do Szczecin i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 8 h 26 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Szczecin w ciągu 6 h 59 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Katowice o 01:00, a ostatni o 20:06.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Katowice do Szczecin?

Pociąg z Katowice odjeżdża ze stacji Katowice and Katowice Glowne i przyjeżdża na stację Szczecin Glówny and Szczecin Główny.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Szczecin z Katowice?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Szczecin z Katowice. Zauważ, że wśrod nich jest 4.5 połączeń bezpośrednich i 0.5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Szczecin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Katowice do Szczecin, dostepnych jest 5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 4.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.