Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Toruń

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 137
Pierwszy odjazd: 00:42
Ostatni odjazd: 23:36
Odległość 308km

Najtańsze bilety na pociąg z Katowice do Toruń na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Katowice do Toruń?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Katowice a Toruń.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Katowice do Toruń?

Pociągi z Katowice do Toruń


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie stacje obsługują trasę Katowice - Toruń?

Możesz pojechać pociągiem do Toruń z Katowice, który przyjeżdża na stację Toruń Główny or Toruń Wschodni.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Toruń z Katowice?

Dostępnych jest 137 połączeń kolejowych do Toruń z Katowice. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 137 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Toruń na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Katowice do Toruń, każdego dnia dostępnych jest 137 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 137 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Toruń i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 8 hours and 8 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Toruń w ciągu 6 hours and 48 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Katowice o 00:05, a ostatni o 22:05.