Wyszukaj połączenie kolejowe z Kielce do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź
z 15,22 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 69 zł
Czas podróży 5 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 04:17
Ostatni odjazd 20:53
Odległość 127 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kielce do Łódź

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Kielce do Łódź?

Średnia cena biletów kolejowych z Kielce do Łódź to 66,91 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Kielce do Łódź kosztują około 50 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kielce do Łódź?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Kielce a Łódź oferowane przez Rozklad, PKP and POLREGIO.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 69 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 36,58 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 15,87 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kielce do Łódź

Ile zajmuje podróż z Kielce do Łódź i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 4 h 25 min, ale średnio zabiera to 5 h 37 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Kielce do Łódź?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z Kielce Train Station, który przyjeżdża na stację Łódź - Widzew.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Kielce?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Kielce pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Łódź z Kielce, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.