Wyszukaj połączenie kolejowe z Kielce do Rzeszów

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Rzeszów

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 52
Pierwszy odjazd: 06:14
Ostatni odjazd: 22:54
Odległość 134km

Tanie bilety na pociąg z Kielce do Rzeszów na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Kielce do Rzeszów?

Aby dostać się do Rzeszów pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety na pociąg z Kielce do Rzeszów?

Cena biletu Kielce - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
15 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kielce do Rzeszów


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Kielce do Rzeszów?

Pociągi do Rzeszów odjeżdzają z Kielce Herbskie or Kielce i przyjeżdżają na stację Rzeszów Załęże or Rzeszów Główny.

Ile połączeń z Kielce do Rzeszów jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Kielce pociągiem, dziennie dostępnych jest 52 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Jeśli chcesz podróżować do Rzeszów z Kielce, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 52 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 51 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Rzeszów i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 7 hours and 59 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Rzeszów w ciągu 5 hours and 29 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Kielce o 06:01, a ostatni o 22:01.