Wyszukaj połączenie kolejowe z Kielce do Warszawa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Warszawa

Szczegóły podróży

Czas podróży 14643 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 143
Pierwszy odjazd: 07:03
Ostatni odjazd: 01:08
Odległość 153km

Tanie bilety na pociąg z Kielce do Warszawa na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Kielce do Warszawa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Kielce - Warszawa.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Kielce do Warszawa?

Cena biletu Kielce - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
50 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 30 zł
23 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kielce do Warszawa


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kielce oraz Warszawa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Pociągi do Warszawa odjeżdzają z Kielce Piaski or Kielce i przyjeżdżają na stację Warszawa Wschodnia.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Kielce?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Kielce pociągiem, dziennie dostępnych jest 143 połączeń. Zauważ, że trasy 7 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Warszawa z Kielce, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 143 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 130 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 7 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Warszawa i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w 3 hours and 7 minutes, ale średnio zabiera to 3 hours and 51 minutes.