Wyszukaj połączenie kolejowe z Kielce do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Warszawa
z 8,61 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 39,04 zł
Czas podróży 3 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd 04:17
Ostatni odjazd 22:38
Odległość 153 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kielce do Warszawa

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Kielce do Warszawa?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Kielce do Warszawa za 37 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 39,84 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Kielce do Warszawa?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Kielce a Warszawa oferowane przez Rozklad and PKP.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
40 zł 39,04 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
31,57 zł 30,66 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
14,74 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kielce do Warszawa

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 04:53, a ostatni o 22:38. Podróż trwa średnio 3 h 10 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w ciagu 2 h 24 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Warszawa i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Kielce odjeżdża ze stacji Kielce Train Station i przyjeżdża na stację Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Estación Warszawa Centralna, Warsaw - Zachodni and Warszawa Centralna.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kielce oraz Warszawa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Warszawa z Kielce: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Kielce pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 7 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Kielce do Warszawa, dostepnych jest 7 połączeń. Zauważ, że wszystkie 7 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.