Wyszukaj połączenie kolejowe z Kielce do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Warszawa

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 37 zł
Czas podróży 3 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 04:53
Ostatni odjazd 22:27
Odległość 153 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kielce do Warszawa

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Kielce do Warszawa?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Kielce do Warszawa za 37 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 40,13 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Kielce do Warszawa?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Kielce a Warszawa oferowane przez Rozklad and PKP.

Cena biletu - dla każdego dnia

30,75 zł 31,57 zł Więcej Więcej Więcej 31,57 zł Więcej
18,14 zł 18,14 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kielce do Warszawa

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 04:53, a ostatni o 22:27. Podróż trwa średnio 3 h 15 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w ciagu 2 h 24 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Warszawa i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Kielce odjeżdża ze stacji Kielce Train Station i przyjeżdża na stację Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Gare centrale de Varsovie, Warsaw - Zachodni and Warszawa Centralna.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kielce oraz Warszawa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Warszawa z Kielce: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Kielce pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Kielce do Warszawa, dostepnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wszystkie 6 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.