Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Koluszki do Gliwice

Starting from
60 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Gliwice

Odkryć

Porównuj najlepsze ceny biletów z Koluszki do Gliwice

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Koluszki do Gliwice?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Koluszki do Gliwice za 60 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Gliwice kosztują około 76,55 zł.Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Koluszki do Gliwice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Koluszki a Gliwice oferowane przez PKP.

Koluszki do Gliwice przez pociąg

Najlepsza cena 60 zł
Czas podróży 14 h 36 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 08:07
Ostatni odjazd 20:01
Odległość 179 km
Odjazd Koluszki
Przyjazd Gliwice
Przewoźnicy PKP

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
5
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
60 zł
Cena maksymalna
178 zł

Koluszki - Gliwice

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Koluszki do Gliwice?

Pierwszy pociąg do Gliwice odjeżdzą o 08:07, a ostatni o 20:01. Podróż trwa średnio 14 h 36 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gliwice w 3 h 7 min.

Jakie stacje obsługują trasę Koluszki - Gliwice?

Możesz pojechać pociągiem do Gliwice z Koluszki Railway station and Koluszki Train Station, który przyjeżdża na stację Gliwice Train Station.

Podróż między Koluszki oraz Gliwice jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile połączeń z Koluszki do Gliwice jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gliwice z Koluszki pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych z Koluszki do Gliwice. Zauważ, że wśród nich jest 3 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback