• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Koszalin do Wrocław Starting from 59,08 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Przez Pociąg

Jutro

Przez Pociąg

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Wrocław

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Koszalin do Wrocław na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Wrocław. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Koszalin do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Koszalin do Wrocław?

Średnia cena biletów kolejowych z Koszalin do Wrocław to 113,13 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Koszalin do Wrocław kosztują około 59,08 zł.



Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Koszalin do Wrocław?

Aby dostać się do Wrocław pociągiem, możesz polegać na PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Koszalin do Wrocław przez pociąg

Najlepsza cena 123 zł
Czas podróży 5 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 07:10
Ostatni odjazd 18:46
Odległość 349 km

Cena biletu Koszalin - Wrocław dla każdego dnia

 
Dzisiaj
123 zł
72,51 zł
Jutro
Więcej
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
4
Przewoźnicy
2
Cena minimalna
59,08 zł
Cena maksymalna
127,73 zł

Koszalin - Wrocław

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

123 zł

Data
Czwartek 21 Październik 2021
PKP-logo
Koszalin Train Station - Wrocław Główny
18:46 - 00:53
PKP
6h 7min
CO2: 12.56kg
Przez Autobus

72,51 zł

Data
Czwartek 21 Październik 2021
FlixBus-logo
Koszalin, Dworzec Autobusowy - Wrocław, Dworzec Autobusowy
19:30 - 02:40
FlixBus
7h 10min
CO2: 11.17kg
Najtaniej
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 5 h 30 min
Koszalin stacja kolejowa - Wrocław Główny
07:10 - 12:40
123 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 5 h 50 min
Koszalin stacja kolejowa - Wrocław Główny
10:44 - 16:34
123 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 5 h 46 min
Koszalin stacja kolejowa - Wrocław Główny
14:50 - 20:36
123 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 6 h 7 min
Koszalin stacja kolejowa - Wrocław Główny
18:46 - 00:53
123 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Koszalin do Wrocław?

Pierwszy pociąg do Wrocław odjeżdzą o 06:12, a ostatni o 18:46. Podróż trwa średnio 9 h 12 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Wrocław w 5 h 19 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Wrocław i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Wrocław mogą odjeżdzać z Koszalin Train Station and Koszalin stacja kolejowa i przyjeżdżać na stację Wrocław Glowny and Wrocław Główny.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Koszalin do Wrocław jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Wrocław z Koszalin. Zauważ, że wśrod nich jest 4 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń kolejowych na trasie do Wrocław z Koszalin.Zauważ, że jest wśród nich 4 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.