Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Bielsko-Biała

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Bielsko-Biała

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 6 min
Połączenia dla każdego dnia 96
Pierwszy odjazd: 01:40
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 69km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Bielsko-Biała

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Kraków do Bielsko-Biała?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Kraków - Bielsko-Biała.

Ile kosztują bilety na pociąg z Kraków do Bielsko-Biała?

Pociągi z Kraków do Bielsko-Biała


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Bielsko-Biała?

Pociągi do Bielsko-Biała odjeżdzają z Kraków Główny or Kraków Łagiewniki i przyjeżdżają na stację Bielsko-Biała Lipnik or Bielsko-Biała Główna.

Ile połączeń z Kraków do Bielsko-Biała jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Bielsko-Biała z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 96 połączeń. Zauważ, że trasy 7 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 96 połączeń kolejowych z Kraków do Bielsko-Biała. Zauważ, że wśród nich jest 74 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 7 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Kraków do Bielsko-Biała?

Podróż pociągiem do Bielsko-Biała zabiera średnio 122143 hours and 53 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours and 36 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:10, a ostatni wyjeżdża z Kraków o 23:10.