Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Częstochowa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 34 min
Połączenia dla każdego dnia 136
Pierwszy odjazd: 00:38
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 100km

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Częstochowa na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KrakówX do Częstochowa. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kraków do Częstochowa?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Kraków a Częstochowa oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kraków do Częstochowa?

Cena biletu Kraków - Częstochowa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 13 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Częstochowa


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Kraków - Częstochowa?

Możesz pojechać pociągiem do Częstochowa z Kraków Główny or Kraków Bonarka, który przyjeżdża na stację Częstochowa, Częstochowa Stradom or Częstochowa Aniołów.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Częstochowa z Kraków?

Dostępnych jest 136 połączeń kolejowych do Częstochowa z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 7 połączeń bezpośrednich i 110 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 136 połączeń kolejowych z Kraków do Częstochowa. Zauważ, że wśród nich jest 110 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 7 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Kraków do Częstochowa?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Częstochowa w 1 hour and 31 minutes, ale średnio zabiera to 3 hours and 35 minutes.