Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Innsbruck Starting from 185,69 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Innsbruck

Odkryć

Tanie bilety na pociąg z Kraków do Innsbruck na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kraków do Innsbruck?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Kraków do Innsbruck za 185,69 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 324,16 zł.



Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Kraków do Innsbruck?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług SBB, świadczącego usługi na trasie Kraków - Innsbruck.

Kraków do Innsbruck przez pociąg

Najlepsza cena 221 zł
Czas podróży 15 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 14:18
Ostatni odjazd 22:57
Odległość 700 km

Cena biletu Kraków - Innsbruck dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Więcej
Więcej
Jutro
346 zł
243,78 zł
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
3
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
185,69 zł
Cena maksymalna
623 zł

Kraków - Innsbruck

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

CZECHRAILT-logo
CZECHRAILT
Przesiadki
Czas podróży: 16 h 47 min
Kraków Train Station - Innsbruck Hbf
22:57 - 15:44
221 zł
CZECHRAILT-logo
CZECHRAILT
Przesiadki
Czas podróży: 11 h 56 min
Kraków Train Station - Innsbruck Hbf
10:52 - 22:48
236 zł
PKP-logo
PKP
Przesiadki
Czas podróży: 13 h 16 min
Kraków Train Station - Innsbruck Hbf
15:07 - 04:23
348 zł

Ile zajmuje podróż z Kraków do Innsbruck i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 15 h 27 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Innsbruck w ciągu 11 h 56 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Kraków o 10:15, a ostatni o 22:57.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Kraków do Innsbruck?

Pociągi do Innsbruck odjeżdzają z Kraków ze stacji Kraków Train Station i przyjeżdźają na stację Innsbruck Hbf.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy stosunkowo długich podróżach, takich jak ta między Kraków a Innsbruck, możesz także rozważyć pociąg szybkobieżny lub lot samolotem, aby skrócić czas podróży.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Innsbruck z Kraków?

Dostępnych jest 3 połączeń kolejowych do Innsbruck z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Kraków do Innsbruck, każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 3 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback